1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.93 (15 رای)

 1. طراحي و ارسال ليست اسم شرکت حدود یک روز کاری زمان مي‌برد و کل هزینه استفاده از سرویس مشاوره تعیین نام شرکت فقط 76هزار تومان است که فقط یکبار در ابتدای کار دریافت می شود و در صورت نیاز به تجدید نظر، ارسال اسامی جدید بدون هزینه خواهد بود.
 2. پرداخت هزينه از طريق واريز به حساب ، انتقال کارت به کارت و پرداخت اينترنتي امکانپذير است،شما مي‌توانيد بعد از ثبت سفارش براي پرداخت اينترنتي هزينه اقدام نماييد يا اینکه هزینه را به شماره کارت ذکر شده در صفحه واریز نمایید.
 3. قیمت های اعلام شده تا پایان اسفندماه 1396 معتبر خواهد بود.
 4. سفارش‌دهنده از زمان دريافت اسمهاي پيشنهادي براي شرکت یکماه فرصت دارد تا اسم شرکت پيشنهادي را بررسي و در صورت تمايل به دريافت فهرست جديد اسم شرکت از طریق ارسال ایمیل یا فکس درخواست خود را اعلام نمايد. اما درصورتی که یکماه از آخرین مکاتبه گذشته باشد، اسامی پذیرفته شده تلقی می‌گردد و درخواست تجدیدنظر یا انصراف بعد ازآن تاریخ قابل قبول نخواهد بود.
 5. ارسال اسم پيشنهادي براي شرکت هم از طريق فکس و هم از طريق ايميل امکان‌پذير است.
 6. هرچه توضيحات شما کامل‌تر باشد اسامي پيشنهادي ما به خواسته شما نزديکتر خواهد بود
 7. توجه داشته باشيد که اين سرويس مختص مشاوره تعيين نام شرکت است و برای خدمات تعیین و ثبت نام تجاری یا برند لازم است فرم مربوطه را از منوی بالای صفحه تکمیل نمایید.
 8. این سرویس مختص مشاوره تعيين نام شرکت مطابق قوانین اداره‌ی ثبت شرکتها است و مشاورین ثبت شرکت تیزهوش مسئولیتی در قبال آزاد بودن نام دامین و سایت ندارد
 9. حتی‌الامکان سعی شود تکمیل فرم و ثبت اطلاعات توسط شخص یا اشخاص تصمیم گیرنده انجام شود، تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
 10. معمولاً در مواردی که نظرات از طریق افراد دیگر (همسر، فرزند، همکار، دوست،..) منتقل می‌شود، رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب بسیار طولانی‌تر می‌شود.
 11. در حال حاضر اسم شرکت باید حداقل شامل 3 کلمه(سیلاب) باشد. به همین دلیل هم ارائه اسامی یک و دوسیلابی به هیچ وجه امکانپذیر نیست
 12. ارسال نتیجه مشاوره نام شرکت و دریافت نظرات شما تا رسیدن به نتیجه‌ی نهایی از طریق ایمیل یا فکس امکان‌پذیر است، لذا لازم است حتماً ایمیل یا فکس خود را وارد نمایید.

 در صورتي که موارد فوق را مطالعه نموده‌ايد ولي هنوز سوالاتي ديگري داريد صفحه سوالات متداول را ببينيد.

اگر باز هم سوالی بدون پاسخ ماند، از طریق صفحه ارسال سوال سوالتان را مطرح نمایید تا توسط همکاران ما بررسی شود و پاسخ مناسب برایتان ارسال شود.
سوالاتی که در ساعات کاری ارسال شوند، طی حداکثر دو ساعت پاسخ داده می‌شوند و پاسخ سوالاتی که در ساعات غیر کاری ارسال شده‌اند در ساعات ابتدایی اولین روز کاری بعد ارسال می‌شوند.

برای شروع فرآیند مشاوره انتخاب اسم شرکت فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل کنید

 

0
0
0
s2sdefault