1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.94 (9 رای)

آيا لازم است براي دريافت اسم شرکت حضوراً مراجعه شود؟
خير، شما مي‌توانيد کليه موارد مورد نظر خود را در فرم مشاوره تعیین نام شرکتثبت نماييد. همکاران ما بعد از بررسي فرم و تماس با حضرتعالي طراحي اسم براي شرکت شما را شروع کرده و پس از اتمام کار طراحي اسم شرکت، فايل حاوي اسم پيشنهادي براي شرکت به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد

آيا مي‌توانم به صورت حضوري از مشاوره شما براي انتخاب اسم شرکت استفاده کنم؟
خير، با توجه به اينکه فرايند انتخاب اسم شرکت نياز به تمرکز ذهني و فضاي آرام دارد. رفت‌ و آمد مراجعان باعث افت کيفيت کار سایر همکاران خواهد شد.

مبلغ مشاوره براي انتخاب اسم شرکت چقدر است و چگونه دريافت مي‌شود؟
هزينه مشاوره براي تعيين اسم شرکت بصورت سالانه و با توجه به قانون حقوق و دستمزد همان سال تعیین می‌شود.هزینه مشاوره اسم شرکت در فرم ثبت درخواست اسم شرکت قید شده است. اين مبلغ را مي‌توانيد از طريق درگاه پرداخت اينترنتي ، انتقال کارت به کارت يا واريز به حساب بانکي پرداخت نماييد. بديهي است در صورت تغيير قيمت، ملاک، همان قيتي است که در فرم ثبت‌نام ذکر شده است.

من می‌خواهم اسم شرکت من یک کلمه‌ای یا حداکثر دو کلمه ای باشد. شما چه کمکی به من می کنید؟
اسم شرکت باید حداقل شامل سه کلمه باشد و اسم های دو کلمه ای یا یک کلمه‌ای به هیچ وجه قابل ثبت نیستند.

اگر اسم شرک پیشنهادی شما مورد تأييد ما قرار نگرفت چکار بايد کرد؟
در صورتي که به هر دليل اسم‌هاي پيشنهادي براي شرکت ، مورد تأييد شما نبود، پس از ارزيابي فهرست اوليه و مشورت مجدد با شما ، اسمهاي جديدي تهيه و تقديم مي‌گردد. بديهي است که براي دريافت اسامي جديد نياز به پرداخت هزينه مجدد نخواهد بود.

من درخواست مشاوره اسم شرکت را داده ام و شما تعدادی اسم را برای من فرستاده ای. اما این اسمها برای شرکت من مناسب نیست چکار باید بکنم؟
گروه مشاوره اسم شرکت همانگونه که متعهد شده است شما را تا رسیدن به نتیجه همراهی می‌کند. برای درخواست تجدید نظر در اسمهای ارائه شده می‌توانید درخواست خود را از طریق پاسخ به همان ایمیلی که برای شما ارسال شده است مطرح نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی راههای ارتباط با گروه مشاوره اسم شرکت صفحه تماس با ما را ببینید

چقدر طول مي‌کشد تا یک اسم خوب برای شرکت ما انتخاب شود؟
يک يا دو روز کاري بعد از ثبت سفارش و واريز وجه اسامي به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد.

آيا براي انتخاب علامت تجاري (برند) هم مي‌توانم از مشاوره شما استفاده کنم؟
خیر در حال حاضر برای تعیین نام تجاری یا برند فعالیتی نداریم

اسمها را چطور باید از شما دریافت کنم؟
ارسال اسامی هم از طریق فکس و هم از طریق ایمیل امکان‌پذیر است.البته اولویت ما ارسال ایمیل است.

اسم شرکت سه سیلابی باشد بهتر است یا چهار سیلابی؟
اسم شرکت می‌تواند سه کلمه‌ای یا چهار کلمه‌ای باشد. در صورتی که در اسم شرکت کلمات عام (پرکاربرد) بکار رفته باشد، بهتر است اسم شرکت چهار کلمه‌ای ارائه شود تا احتمال مردود شدن آن کمتر شود.

آیا اسم شرکت فنی مهندسی تیزبین سه سیلابی حساب می شود؟
خیر این اسم یک کلمه ای حساب می شود. بطور کلی استفاده از عباراتی مثل فنی مهندسی، بازرگانی و صادرات و امثال اینها در ابتدای اسم شرکت منعی ندارد، اما لازم است که اسم شرکت غیر از این عبارات شامل حداقل سه کلمه خاص باشد.

سلام من می‌خواهم در اسم شرکت خود از کلمه آذری استفاده کنم، چکار باید بکنم؟
بطور کلی استفاده از کلمه‌هایی که مختص یکی از زبانهای منطقه‌ای ایران است صرفاً در همان منطقه مجاز است. یعنی اگر شما قصد دارید در ترکیب نام شرکت خود از کلمات ترکی استفاده کنید، لازم است محل ثبت شرکت شما در یکی از استانهای ترک زبان باشد.

آیا می‌توان در نام شرکت از سه کلمه فارسی ترکی و کردی استفاده کرد یا نام شرکت حتما باید از کلمات فارسی باشد؟
کلمات بکار رفته در اسم شرکت باید ایرانی باشند(نه الزاماً فارسی)به این معنا که اگر کلمه‌ای دارای ریشه‌ی ترکی یا کردی هم باشد و در اکثر مناطق ایران بکار رود و برای مردم آشنا باشد می‌توان آن کلمه را در اسم شرکت استفاده کرد. مثل کلمه‌ی هیوا که کردی است یا کلمه‌ی آرتا که ترکی است. اما استفاده از کلمه‌هایی که مختص یکی از زبانهای منطقه‌ای ایران است صرفاً در همان منطقه مجاز است.

آیا می‌شود شرکت مهندسین مشاور فلان را ثبت کرد؟
بطور کلی استفاده از کلمه یا کلمه‌هایی که توضیح نوع شغل شرکت یا زمینه فعالیت شرکت هستند در اسم شرکت منعی ندارد اما اسم شرکت باید غیر از اینها شامل حد اقل سه کلمه باشد. یعنی اسم شرکت شما باید مثلاً مهندسین مشاور فلان فلان فلان باشد.

سوال آيا لازم است براي دريافت خدمات ثبت شرکت یا مشاوره انتخاب اسم شرکت حضوراً مراجعه شود؟
جواب خير، شما مي‌توانيد کليه موارد مورد نظر خود را در فرم مربوط ثبت نماييد. همکاران ما با شما تماس گرفته و سایر مراحل را با شما جلو می برند.

سوال : من می‌خواهم اسم شرکت من یک کلمه‌ای یا حداکثر دو کلمه ای باشد. شما چه کمکی به من می کنید؟
جواب : اسم شرکت باید حداقل شامل سه کلمه باشد و اسم های دو کلمه ای یا یک کلمه‌ای به هیچ وجه قابل ثبت نیستند.
0
0
0
s2sdefault
 

اگر هنوز سوالی باقی مانده است، لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید

نام 
عنوان مطلب 
ایمیل 
شماره همراه 
شرح سوال یا درخواست