1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.93 (7 رای)

مجمع عمومی شرکت جلسه‌ای است، که بر اساس برنامه زمان بندی قبلی یا بطور فوق العاده و با اعلام به اعضای مجمع تشکیل می‌شود و وظیفه‌ی آن رسیگی به امور کلی شرکت و تصمیم گیری های شرکت است. مجمع عمومی شرکت بالاترین مرکز قدرت شرکت و تعیین کننده مقدرات شرکت است.

هر شرکت ثبت شده سه نوع مجمع عمومی دارد:

 • مجمع عمومی موسسین
 • مجمع عمومی عادی شرکت
 • مجمع عمومی فوق العاده شرکت

مجمع عمومی موسسین شرکت فقط یکبار و وییش از ثبت شرکت تشکیل می‌شود و مرکب از سهامداران شرکت خواهد بود. لازم است در مجمع عمومی موسس حداقل تعداد افرادی که بیش از نصف سرمایه شرکت در تعهد آنهاست شرکت کنند. مجمع عمومی عادی شرکت جلسه‌ای است متشکل از اعضای هیأت مدیره شرکت که سالی یک بار، در مواقعی که در اساسنامه شرکت پیش بینی شده است تشکیل می‌گردد. هرچند مجمع عمومی عادی شرکت را می‌توان بیش از یکبار در سال برگزار کرد. اما آنچه اهمیت دارد این است که مجمع عمومی شرکت حتماً حداقل یکبار در سال برگزار شود هنگام تشکیل مجمع عمومی شرکت، باید صورت جلسه مجمع عمومی شرکت نیز تنظیم شده و تصمیمات مجمع عمومی در آن قید شود.

وظایف مجمع عمومی شرکت به شرح زیر است:

 1. انتخاب اعضای هیأت مدیره شرکت برای مدت مشخص. اعضای هیآت مدیره شرکت معمولاً برای مدت دوسال انتخاب می‌شوند و البته این مدت قابل تمدید است.
 2. اتنخاب بازرسان یا بازرس شرکت نیز از وضایف مجمع عمومی عادی شرکت است.
 3. رسیدگی به صورت سود و زیان شرکت و تصویب ترازنامه شرکت در سال مالی گذشته.
 4. رسیدگی به صورت دارایی ها و مطالبات شرکت و بررسی صورتحساب دوره عملکرد سالیانه شرکت
 5. استماع و بررسی گزارش مدیران شرکت، اعضای هیأت مدیره شرکت و بازرسان شرکت.
 6. رسیدگی به امور مربوط به حساب‌های سال مالی شرکت و تقسیم سود و زیان شرکت بین شرکاء و سهامداران شرکت

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت، به اجتماع اعضای هیئت مدیره شرکت و سهام‌داران اصلی آن شرکت، گفته می‌شود که دارای اختیارات ویژه و خاصی می‌باشند. مجمع عمومی فوق العاده شرکت با هدفی خاص و خارج از برنامه از پیش تعیین شده (جدا از مجمع عمومی سالانه) اما با اعلام قبلی به اعضای هیأت مدیره و سهامداران شرکت تشکیل می‌شود. هدف از تشکیل مجمع عمومی فوق العاده باید مشخص و معین باشد. برخی از مواردی که مجمع عمومی فوق العاده شرکت برای آنها تشکیل می‌شوند عبارت اند از 

 •  تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت برای تغییر اساسنامه شرکت
 • تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت برای خروج یا ورود شخص جدید به هیأت مدیره
 • تشکیل مجمع عمومی فوق العاده شرکت برای انحلال شرکت
0
0
0
s2sdefault

ثبت شرکت بطور خلاصه:

۱)کارشناس ثبت شرکت، به محل شما مراجعه و ضمن شنیدن نیازهای شما، قرارداد را تنظیم می‌کند.
۲) ما کارهای اولیه ثبت شرکت رو شروع می‌کنیم.
۳) همزمان شما هم مدارک لازم رو تهیه می‌کنید.
همین! حدود ۵ روز کاری بعد از تحویل مدارک، شرکت شما ثبت شده.
**اگه تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه ندارید، میشه کارها رو به صورت تلفنی هم انجام داد.
راههای ثبت درخواست ثبت شرکت را در همین صفحه ببینید.

 

راه‌های درخواست ثبت شرکت و مشاوره اسم شرکت

تکمیل فرم مشاوره ثبت شرکت در سایت 
تکمیل فرم مشاوره تعیین نام شرکت در سایت
ثبت درخواست مشاوره انتخاب نام و ثبت شرکت در ربات تلگرام ثبت شرکت
ارسال عبارت «ثبت شرکت» از طریق پیامک به شماره پیامک زیر تا مشاوران ثبت شرکت با شما تماس بگیرند.
ارسال عبارت «مشاوره اسم» از طریق پیامک به شماره پیامک زیرتا کارشناس تأیین نام با شما تماس بگیرند.
شماره پیامک SMSNumber

اسم شرکت بطور خلاصه:

۱)شما آنچه را که برای اسم در نظر دارید به ما می‌گویید.
۲)طراحی اسامی یک روز کاری زمان می‌برد.
۳)هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت 76 هزارتومان است.
۴) ما بر اساس خواسته های شما و قوانین اداره ثبت شرکتها، فهرستی تقدیم می‌کنیم که شامل تعدادی کلید واژه متناسب با درخواست شما و حدود 8-10 اسم ترکیبی سه یا چهار کلمه ای است.

راههای ثبت درخواست مشاوره اسم شرکت را در همین صفحه ببینید.

اسم مناسب برای شرکت تجاری

اهمیت اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت از مهمترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از سخت ترین مراحل تأسیس شرکت است. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛
سعی گروه مشاورین ثبت شرکت تیزهوش این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت، نام شرکت را به گونه ای انتخاب کند که برازنده شرکت شما باشد.

ربات تلگرام ثبت شرکت

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می‌توانید در کانال تلگرام ثبت شرکت تیزهوش نیز ببینید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اسم شرکت یا راهنمایی ثبت شرکت از طریق ربات تلگرام ثبت شرکت تیزهوش اقدام کنید.

چرا ثبت شرکت تیزهوش

چرا ثبت شرکت تیزهوش

برنامه کارشناسان ثبت شرکت تیزهوش به شکلی تنظیم شده است که هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازهای فوری شما در زمینه انتخاب اسم شرکت یا خدمات ثبت شرکت باشیم. همچنین با ارائه کلیه خدمات مشاوره انتخاب اسم شرکت و انجام خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین، سعی کردیم زمان را برای شما خریداری کنیم تا بتوانید انتخاب نام و ثبت شرکت را در اسرع وقت به نتیجه برسانید. سعی ما بر این بوده است تا با دقت و شفافیت در کار، انجام روال های اداری مربوط به ثبت شرکت را تسریع ببخشیم 

فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل نمایید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

contract

مشاوره انتخاب اسم شرکت

اگر مدتی است برای انتخاب اسم شرکت مناسب خود سردرگم شده اید؛ یا اگر اداره ثبت شرکتها، بارها اسم شرکت پیشنهادی شما را مردود اعلام کرده است. می توانید روی کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش حساب کنید. مشاورین انتخاب اسم تیزهوش ضمن آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و تسلط بر منابع ایرانی و قواعد واژه گزینی می توانند شما را در رسیدن به اسم مناسب کمک کنند. با استفاده از سرویس مشاوره اسم شرکت تیزهوش، مطمئن باشید اسم شرکت شما تأیید خواهد شد.    

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت

تاسیس شرکت کاری راحت و کم دردسر است به شرطی که آن را به یک شخص کاردان بسپارید. هرگونه اشتباه یا بی تجربگی در پیشنهاد نام مناسب، تنظیم دقیق اساسنامه و صورتجلسات، تهیه و ارسال مدارک می تواند فرآیند آغاز بکار شرکت شما را به تعویق بیاندازد. پس بهتر است انرژی خود را برای رونق شرکت خود بکار برید و انجام امور ثبت را به مشاوران ثبت تیزهوش بسپارید. سپردن کار به متخصص، راه موفقیت را کوتاه می‌کند

قوانین ثبت شرکت را ببینید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

شرکتهایی که از خدمات ما بهره برده اند

شرکت سنا پژوه دانش

شرکت مهندسی بازرگانی ثنا پژوه دانش در سال 1382 و با کمک مشاورین ثبت تیزهوش تأسیس شد. متقاضیان تأسیس این شرکت، تمایل داشتند که کلمه «ثنا» در اسم شرکت وجود داشته باشد و همچنین نام شرکت بیان گر یک شرکت دانش بنیان و مقتدر در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات باشد و در عین حال اسم شرکت محدود کننده گسترش حوزه ی فعالیت شرکت ثبت شده در سایر زمینه ها نباشد.