1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.93 (7 رای)

موضوع فعالیت شرکت یعنی چه؟

سوالی که بسیاری از متقاضیان ثبت شرکت هنگام تنظیم شرکتنامه یا اساسنامه شرکت برایشان پیش می‌آید این است که موضوع فعالیت شرکت یعنی چه.
موضوع فعالیت شرکت در اصل حدود فعالیت شرکت را مشخص کرده و بیان کننده‌ی هدف تشکیل شرکت است. موضوع فعالیت شرکت معمولاً با توجه به نظر شرکاء تعیین میشود و در اصل موضوع شرکت است که مشخص می‌کند شرکت در چه قسمتهایی می‌تواند فعالیت داشته باشد. 
موضوع فعالیت شرکت معمولا در بند دوم اساسنامه مشخص می‌شود و بر اساس موضوع فعالیت، مدیران شرکت از مصرف سرمایه شرکت در مواردی غیر از موضوع شرکت منع می‌شوند. تعیین موضوع شرکت در اساسنامه باعث شفافیت در مشخص شدن نوع شرکت و مأموریت مدیران شرکت است.
نکته‌ی دیگری که با تعیین موضوع شرکت مشخص می‌شود، قانونی بودن هدف شرکت و نوع فعالیت آن است. با مشخص بودن موضوع فعالیت در اساسنامه، مشخص می‌شود که هدف از تأسیس شرکت و فعالیت آن منع قانونی دارد یا نه. همچنین در صورتی که اهداف تأسیس شرکت نیاز به اخذ مجوز داشته باشد نیز با معین شدن موضوع فعالیت شرکت در اساسنامه، تکلیف اخذ مجوز آن مشخص می‌شود.

نکته‌ی دیگری که هنگام تعیین موضوع فعالیت شرکت باید به آن توجه داشت این است که عبارات معرفی کننده موضوع شرکت باید گویای نوع فعالیت شرکت باشند. یعنی در موضوع فعالیت شرکت از کلمات و عباراتی مثل «کلیه فعالیتهای تجاری مجاز» یا «تولید انواع محصولات» استفاده نشود. به عنوان مثال اگر یک نفر متقاضی ثبت شرکت بازرگانی باری واردات دوچرخه و ملزومات آن باشد موضوع فعالیت شرکت به این صورت تعریف می‌شود

  1. واردات و صادرات انواع دوچرخه های ثابت و متحرک جهت مصارف خانگی، ورزشی، عمومی 
  2. واردات و صادرات انواع لوازم یدکی و ملزومات جانبی دوچرخه‌های ثابت و متحرک
  3. برگزاری و شرکت در نمایشگاه‌های مرتبط با موضوعات فوق الذکر
  4. اخذ وام و شرکت در مناقصات مزایدات مربوط به تجهیزات و وسال مرتبط با محصولات فوق الذکر
0
0
0
s2sdefault

ثبت شرکت بطور خلاصه:

۱)کارشناس ثبت شرکت، به محل شما مراجعه و ضمن شنیدن نیازهای شما، قرارداد را تنظیم می‌کند.
۲) ما کارهای اولیه ثبت شرکت رو شروع می‌کنیم.
۳) همزمان شما هم مدارک لازم رو تهیه می‌کنید.
همین! حدود ۵ روز کاری بعد از تحویل مدارک، شرکت شما ثبت شده.
**اگه تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه ندارید، میشه کارها رو به صورت تلفنی هم انجام داد.
راههای ثبت درخواست ثبت شرکت را در همین صفحه ببینید.

 

راه‌های درخواست ثبت شرکت و مشاوره اسم شرکت

تکمیل فرم مشاوره ثبت شرکت در سایت 
تکمیل فرم مشاوره تعیین نام شرکت در سایت
ثبت درخواست مشاوره انتخاب نام و ثبت شرکت در ربات تلگرام ثبت شرکت
ارسال عبارت «ثبت شرکت» از طریق پیامک به شماره پیامک زیر تا مشاوران ثبت شرکت با شما تماس بگیرند.
ارسال عبارت «مشاوره اسم» از طریق پیامک به شماره پیامک زیرتا کارشناس تأیین نام با شما تماس بگیرند.
شماره پیامک SMSNumber

اسم شرکت بطور خلاصه:

۱)شما آنچه را که برای اسم در نظر دارید به ما می‌گویید.
۲)طراحی اسامی یک روز کاری زمان می‌برد.
۳)هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت 76 هزارتومان است.
۴) ما بر اساس خواسته های شما و قوانین اداره ثبت شرکتها، فهرستی تقدیم می‌کنیم که شامل تعدادی کلید واژه متناسب با درخواست شما و حدود 8-10 اسم ترکیبی سه یا چهار کلمه ای است.

راههای ثبت درخواست مشاوره اسم شرکت را در همین صفحه ببینید.

اسم مناسب برای شرکت تجاری

اهمیت اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت از مهمترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از سخت ترین مراحل تأسیس شرکت است. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛
سعی گروه مشاورین ثبت شرکت تیزهوش این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت، نام شرکت را به گونه ای انتخاب کند که برازنده شرکت شما باشد.

ربات تلگرام ثبت شرکت

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می‌توانید در کانال تلگرام ثبت شرکت تیزهوش نیز ببینید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اسم شرکت یا راهنمایی ثبت شرکت از طریق ربات تلگرام ثبت شرکت تیزهوش اقدام کنید.

چرا ثبت شرکت تیزهوش

چرا ثبت شرکت تیزهوش

برنامه کارشناسان ثبت شرکت تیزهوش به شکلی تنظیم شده است که هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازهای فوری شما در زمینه انتخاب اسم شرکت یا خدمات ثبت شرکت باشیم. همچنین با ارائه کلیه خدمات مشاوره انتخاب اسم شرکت و انجام خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین، سعی کردیم زمان را برای شما خریداری کنیم تا بتوانید انتخاب نام و ثبت شرکت را در اسرع وقت به نتیجه برسانید. سعی ما بر این بوده است تا با دقت و شفافیت در کار، انجام روال های اداری مربوط به ثبت شرکت را تسریع ببخشیم 

فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل نمایید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

contract

مشاوره انتخاب اسم شرکت

اگر مدتی است برای انتخاب اسم شرکت مناسب خود سردرگم شده اید؛ یا اگر اداره ثبت شرکتها، بارها اسم شرکت پیشنهادی شما را مردود اعلام کرده است. می توانید روی کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش حساب کنید. مشاورین انتخاب اسم تیزهوش ضمن آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و تسلط بر منابع ایرانی و قواعد واژه گزینی می توانند شما را در رسیدن به اسم مناسب کمک کنند. با استفاده از سرویس مشاوره اسم شرکت تیزهوش، مطمئن باشید اسم شرکت شما تأیید خواهد شد.    

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت

تاسیس شرکت کاری راحت و کم دردسر است به شرطی که آن را به یک شخص کاردان بسپارید. هرگونه اشتباه یا بی تجربگی در پیشنهاد نام مناسب، تنظیم دقیق اساسنامه و صورتجلسات، تهیه و ارسال مدارک می تواند فرآیند آغاز بکار شرکت شما را به تعویق بیاندازد. پس بهتر است انرژی خود را برای رونق شرکت خود بکار برید و انجام امور ثبت را به مشاوران ثبت تیزهوش بسپارید. سپردن کار به متخصص، راه موفقیت را کوتاه می‌کند

قوانین ثبت شرکت را ببینید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

شرکتهایی که از خدمات ما بهره برده اند

ايمن صعود آسان پاد

شرکت خدمات نصب و راه اندازی آسانسور «ایمن صعود آسان پاد» در سال 1391 با کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش به ثبت رسیده است. این شرکت فنی مهندسی در بابل به ثبت رسیده است