1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.69 (8 رای)

بهترین زمان اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت شرکت چه زمانی است؟

نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که از زمانی که درخواست خود را برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه در دفاتر پلیس+۱۰ ثبت می‌کنید تا زمانی که گواهی عدم سوء پیشینه از طریق پست به آدرس شما ارسال می‌شود. حداقل 4 روز کاری زمان می‌برد و البته در برخی موارد ممکن است فرایند صدور و ارسال گواهی عدم سوء پیشینه تا 3 هفته هم به طول بیانجامد. لذا اگر برای تأسیس شرکت عجله دارید لازم است که درخواست گواهی عدم سوء پیشینه را نیز به تأخیر نیاندازید. 
از طرف دیگر تاریخ اعتبار گواهی عدم سوء پیشینه یک ماه است. یعنی اگر برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه زود اقدام کنید ممکن است قبل از آماده شدن سایر مدارک ثبت شرکت و تأیید اداره ثبت شرکتها تاریخ گواهی عدم سوء پیشینه شما منقضی شود. به همین دلیل بهتر است درخواست گواهی عدم سوء پیشینه را در زمان مناسب خود انجام دهید. بهترین زمان برای درخواست گواهی عدم سوء پیشینه همزمان با ثبت درخواست اینترنتی ثبت شرکت در سایت اداره ثبت شرکتها ( یا یکی دو روز زودتر) است. 

چه کسانی لازم است برای تأسیس شرکت جدید ( ثبت شرکت ) گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کنند؟

یکی از مدارک ضروری برای ثبت شرکت گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه است. لازم است کلیه‌ی اعضای هیآت مدیره شرکت و بازرسان و مدیران شرکت اقدام به اخذ گواهی عدم سوء پیشینه نمایند. اما اگر کسی صرفاً سهامدار باشد اما هیچ نقشی در شرکت و هیأت مدیره نداشته باشد نیازی نیست که گواهی عدم سوء پیشینه دریافت کند.

سایر نکات مهم برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت شرکت

  • برای گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه هر کس باید شخصاً به یکی از دفاتر پلیس+۱۰ مراجعه نموده و درخواست گواهی عدم سوء پیشینه نماید.
  • معمولاً نیازی نیست که اعلام کنید گواهی عدم سوء پیشینه را برای چه کاری (مثلا برای ثبت شرکت) می‌خواهید.
  • از آنجا که گواهی عدم سوء پیشینه متقاضیان، از طریق پست ارسال می‌شود لازم است آدرس و کد پستی خود را به همراه داشته باشید.
  • همچنین برای درخواست گواهی عدم سوء پیشینه برای ثبت شرکت لازم است اصل شناسنامه و کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.
  • نکته‌ی مهم این است که هنگام ثبت درخواست گواهی عدم سوء پیشینه، یک رسید مهر شده به شما داده می‌شود، این رسید برای اداره‌ی ثبت شرکتها هیچ کاربردی ندارد و متقاضی ثبت شرکت لازم است تا زمان رسیدن گواهی عدم سوء پیشینه تمام مدیران و بازرسان و اعضای هیأت مدیره شرکت صبر کنند و از پست کردن سایر مدارک برای اداره ثبت شرکتها خودداری نمایند
0
0
0
s2sdefault

ثبت شرکت بطور خلاصه:

۱)کارشناس ثبت شرکت، به محل شما مراجعه و ضمن شنیدن نیازهای شما، قرارداد را تنظیم می‌کند.
۲) ما کارهای اولیه ثبت شرکت رو شروع می‌کنیم.
۳) همزمان شما هم مدارک لازم رو تهیه می‌کنید.
همین! حدود ۵ روز کاری بعد از تحویل مدارک، شرکت شما ثبت شده.
**اگه تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه ندارید، میشه کارها رو به صورت تلفنی هم انجام داد.
راههای ثبت درخواست ثبت شرکت را در همین صفحه ببینید.

 

راه‌های درخواست ثبت شرکت و مشاوره اسم شرکت

تکمیل فرم مشاوره ثبت شرکت در سایت 
تکمیل فرم مشاوره تعیین نام شرکت در سایت
ثبت درخواست مشاوره انتخاب نام و ثبت شرکت در ربات تلگرام ثبت شرکت
ارسال عبارت «ثبت شرکت» از طریق پیامک به شماره پیامک زیر تا مشاوران ثبت شرکت با شما تماس بگیرند.
ارسال عبارت «مشاوره اسم» از طریق پیامک به شماره پیامک زیرتا کارشناس تأیین نام با شما تماس بگیرند.
شماره پیامک SMSNumber

اسم شرکت بطور خلاصه:

۱)شما آنچه را که برای اسم در نظر دارید به ما می‌گویید.
۲)طراحی اسامی یک روز کاری زمان می‌برد.
۳)هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت 76 هزارتومان است.
۴) ما بر اساس خواسته های شما و قوانین اداره ثبت شرکتها، فهرستی تقدیم می‌کنیم که شامل تعدادی کلید واژه متناسب با درخواست شما و حدود 8-10 اسم ترکیبی سه یا چهار کلمه ای است.

راههای ثبت درخواست مشاوره اسم شرکت را در همین صفحه ببینید.

اسم مناسب برای شرکت تجاری

اهمیت اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت از مهمترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از سخت ترین مراحل تأسیس شرکت است. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛
سعی گروه مشاورین ثبت شرکت تیزهوش این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت، نام شرکت را به گونه ای انتخاب کند که برازنده شرکت شما باشد.

ربات تلگرام ثبت شرکت

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می‌توانید در کانال تلگرام ثبت شرکت تیزهوش نیز ببینید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اسم شرکت یا راهنمایی ثبت شرکت از طریق ربات تلگرام ثبت شرکت تیزهوش اقدام کنید.

چرا ثبت شرکت تیزهوش

چرا ثبت شرکت تیزهوش

برنامه کارشناسان ثبت شرکت تیزهوش به شکلی تنظیم شده است که هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازهای فوری شما در زمینه انتخاب اسم شرکت یا خدمات ثبت شرکت باشیم. همچنین با ارائه کلیه خدمات مشاوره انتخاب اسم شرکت و انجام خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین، سعی کردیم زمان را برای شما خریداری کنیم تا بتوانید انتخاب نام و ثبت شرکت را در اسرع وقت به نتیجه برسانید. سعی ما بر این بوده است تا با دقت و شفافیت در کار، انجام روال های اداری مربوط به ثبت شرکت را تسریع ببخشیم 

فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل نمایید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

contract

مشاوره انتخاب اسم شرکت

اگر مدتی است برای انتخاب اسم شرکت مناسب خود سردرگم شده اید؛ یا اگر اداره ثبت شرکتها، بارها اسم شرکت پیشنهادی شما را مردود اعلام کرده است. می توانید روی کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش حساب کنید. مشاورین انتخاب اسم تیزهوش ضمن آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و تسلط بر منابع ایرانی و قواعد واژه گزینی می توانند شما را در رسیدن به اسم مناسب کمک کنند. با استفاده از سرویس مشاوره اسم شرکت تیزهوش، مطمئن باشید اسم شرکت شما تأیید خواهد شد.    

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت

تاسیس شرکت کاری راحت و کم دردسر است به شرطی که آن را به یک شخص کاردان بسپارید. هرگونه اشتباه یا بی تجربگی در پیشنهاد نام مناسب، تنظیم دقیق اساسنامه و صورتجلسات، تهیه و ارسال مدارک می تواند فرآیند آغاز بکار شرکت شما را به تعویق بیاندازد. پس بهتر است انرژی خود را برای رونق شرکت خود بکار برید و انجام امور ثبت را به مشاوران ثبت تیزهوش بسپارید. سپردن کار به متخصص، راه موفقیت را کوتاه می‌کند

قوانین ثبت شرکت را ببینید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

شرکتهایی که از خدمات ما بهره برده اند

ایستا چسب سانا

شرکت «ایستا چسب سانا» در سال 1395 با کمک مشاورین ثبت تیزهوش به ثبت رسید. این شرکت صنعتی به صورت سهامی خاص ثبت شده است