1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

تعریف کلی شرکت با مسئولیت محدود

شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو نفر یا بیشتر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد تنها تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول دیون شرکت هستند.

شرایط اولیه اسم شرکت با مسئولیت محدود

لازم است عبارت «با مسئولیت محدود» در انتهای اسم شرکت آورده شود؛ همچنین اسم شرکت نباید شامل تمام یا قسمتی از نام یک یا چندتن از سهامداران باشد

شرایط و مراحل تأسیس شرکت با مسئولیت محدود:

 • در قرارداد تأسیس شرکت با مسئولیت محدود که بین شرکاء امضاء می شود، مانند شرکت های دیگر، رضایت شرکاء باید بدون عیوب مانند اشتباه، اکراه یا تدلیس باشد، به عبارت دیگر هریک از موسسین شرکت باید با اراده‌ی خود، قرارداد تأسیس شرکت یا شرکتنامه را امضاء کند.
 • زمان تأسیس شرکت با مسوولیت محدود موضوع شرکت باید در شرکتنامه قید گردد. لازم است موضوع شرکت با مسئولیت محدود مشروع باشد؛ همچنین موضوع شرکت جدید التأسیس باید واضح و مشخص باشد. علاوه بر اینها موضوع شرکت با مسئولیت محدود باید دارای منفعت مالی داشته باشد 
 • سرمایه شرکت با مسئولیت محدود نیز هنگام تأسیس شرکت باید مشخص شود و میزان این سرمایه به تفکیف سرمایه نقدی و سرمایه غیرنقدی شرکت در شرکتنامه قید شود. 
 • حداقل شرکاء برای شرکت با مسئولیت محدود ۲ نفر است.
 • لازم است مدت شرکت با مسئولیت محدود در شرکتنامه قید شود البته شرکاء معمولاً مدت را نامحدود ذکر می‌کنند.
 • برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود لازم است ابتدا شرکتنامه تهیه و تنظیم شود و تمام شرکاء شرکت جدید التأسیس لازم است پایین شرکتنامه را امضا نمایند.
 • علاوه بر شرکتنامه لازم است اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود نیز تنظیم شود. در اساسنامه حدود اختیارات هریک از شرکاء و نیز کلیات نحوه اداره شرکت با مسئولیت محدود و روابط بین شرکاء تنظیم می‌شود.
 • حال نوبت به تهیه صورتجلسه مجمع عمومی شرکت می‌رسد. در صورتجلسه مجمع عمومی شرکت لازم است تصمیمات اخذ شده برای تأسیس شرکت ثبت شده و به امضای تمام شرکاء برسد.
 • همچنین اگر برای شروع فعالیت شرکت با مسئولیت محدود نیاز به اخذ مجوزی داشته باشید لازم است مجوز مربوطه را از مراجع ذیصلاح دریافت کنید.
 • همچنین لازم است برای تمام شرکاء، سهامداران بازرسان و مدیرعامل شرکت گواهی عدم سوء پیشینه دریافت شود. 
 • بعد از تهیه این موارد لازم است شرکت با مسئولیت محدود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.
 • پس از ثبت موفقیت آمیز شرکت با مسئولیت محدود به صورت اینترنتی پیام پذیرش درخواست ثبت شرکت و بعد از آن پیام تأیید نام شرکت برای شما ارسال می‌شود.
 • حال لازم است مدارکی را که هنگام ثبت اینترنتی شرکت با مسئولیت محدود اعلام نموده بودید از طریق دفاتر پستی به اداره ثبت شرکتها ارسال بفرمایید.
 • پس از تأیید ارسال مدارک لازم است آگهی روزنامه رسمی منتشر شود و پس از انتشار آگهی روزنامه رسمی شما می‌توانید فعالیت خود را شروع کنید
0
0
0
s2sdefault

ثبت شرکت بطور خلاصه:

۱)کارشناس ثبت شرکت، به محل شما مراجعه و ضمن شنیدن نیازهای شما، قرارداد را تنظیم می‌کند.
۲) ما کارهای اولیه ثبت شرکت رو شروع می‌کنیم.
۳) همزمان شما هم مدارک لازم رو تهیه می‌کنید.
همین! حدود ۵ روز کاری بعد از تحویل مدارک، شرکت شما ثبت شده.
**اگه تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه ندارید، میشه کارها رو به صورت تلفنی هم انجام داد.
راههای ثبت درخواست ثبت شرکت را در همین صفحه ببینید.

 

راه‌های درخواست ثبت شرکت و مشاوره اسم شرکت

تکمیل فرم مشاوره ثبت شرکت در سایت 
تکمیل فرم مشاوره تعیین نام شرکت در سایت
ثبت درخواست مشاوره انتخاب نام و ثبت شرکت در ربات تلگرام ثبت شرکت
ارسال عبارت «ثبت شرکت» از طریق پیامک به شماره پیامک زیر تا مشاوران ثبت شرکت با شما تماس بگیرند.
ارسال عبارت «مشاوره اسم» از طریق پیامک به شماره پیامک زیرتا کارشناس تأیین نام با شما تماس بگیرند.
شماره پیامک SMSNumber

اسم شرکت بطور خلاصه:

۱)شما آنچه را که برای اسم در نظر دارید به ما می‌گویید.
۲)طراحی اسامی یک روز کاری زمان می‌برد.
۳)هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت 76 هزارتومان است.
۴) ما بر اساس خواسته های شما و قوانین اداره ثبت شرکتها، فهرستی تقدیم می‌کنیم که شامل تعدادی کلید واژه متناسب با درخواست شما و حدود 8-10 اسم ترکیبی سه یا چهار کلمه ای است.

راههای ثبت درخواست مشاوره اسم شرکت را در همین صفحه ببینید.

اسم مناسب برای شرکت تجاری

اهمیت اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت از مهمترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از سخت ترین مراحل تأسیس شرکت است. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛
سعی گروه مشاورین ثبت شرکت تیزهوش این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت، نام شرکت را به گونه ای انتخاب کند که برازنده شرکت شما باشد.

ربات تلگرام ثبت شرکت

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می‌توانید در کانال تلگرام ثبت شرکت تیزهوش نیز ببینید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اسم شرکت یا راهنمایی ثبت شرکت از طریق ربات تلگرام ثبت شرکت تیزهوش اقدام کنید.

چرا ثبت شرکت تیزهوش

چرا ثبت شرکت تیزهوش

برنامه کارشناسان ثبت شرکت تیزهوش به شکلی تنظیم شده است که هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازهای فوری شما در زمینه انتخاب اسم شرکت یا خدمات ثبت شرکت باشیم. همچنین با ارائه کلیه خدمات مشاوره انتخاب اسم شرکت و انجام خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین، سعی کردیم زمان را برای شما خریداری کنیم تا بتوانید انتخاب نام و ثبت شرکت را در اسرع وقت به نتیجه برسانید. سعی ما بر این بوده است تا با دقت و شفافیت در کار، انجام روال های اداری مربوط به ثبت شرکت را تسریع ببخشیم 

فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل نمایید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

contract

مشاوره انتخاب اسم شرکت

اگر مدتی است برای انتخاب اسم شرکت مناسب خود سردرگم شده اید؛ یا اگر اداره ثبت شرکتها، بارها اسم شرکت پیشنهادی شما را مردود اعلام کرده است. می توانید روی کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش حساب کنید. مشاورین انتخاب اسم تیزهوش ضمن آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و تسلط بر منابع ایرانی و قواعد واژه گزینی می توانند شما را در رسیدن به اسم مناسب کمک کنند. با استفاده از سرویس مشاوره اسم شرکت تیزهوش، مطمئن باشید اسم شرکت شما تأیید خواهد شد.    

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت

تاسیس شرکت کاری راحت و کم دردسر است به شرطی که آن را به یک شخص کاردان بسپارید. هرگونه اشتباه یا بی تجربگی در پیشنهاد نام مناسب، تنظیم دقیق اساسنامه و صورتجلسات، تهیه و ارسال مدارک می تواند فرآیند آغاز بکار شرکت شما را به تعویق بیاندازد. پس بهتر است انرژی خود را برای رونق شرکت خود بکار برید و انجام امور ثبت را به مشاوران ثبت تیزهوش بسپارید. سپردن کار به متخصص، راه موفقیت را کوتاه می‌کند

قوانین ثبت شرکت را ببینید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

شرکتهایی که از خدمات ما بهره برده اند

ويرا فناور سازمند

شرکت مهندسی «ویرا فناور سازمند» با هدف ارائه خدمات یارانه ای و فناوری اطلاعات در سال 1395 با مشورت مشاورین انتخاب نام شرکت تیزهوش در شهر تبریز تأسیس شد.