1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)

تأسیس شرکت سهامی خاص، قوانین خاص خود را دارد که ما به مهمترین آنها در اینجا اشاره می‌کنیم:

 1. در شرکت سهامی خاص تمام سرمایه شرکت در موقع تاسیس منحصرا توسط موسسین شرکت تامین می‌شود.
 2. سرمایه شرکت سهامی خاص به تعداد مشحصی سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام شرکت سهامی خاص محدود به مبلغ اسمی سهام آنها است؛ بعبارت دیگر مسئولیت دارندگان سهام فقط محدود به سهام آنهاست.
 3. حداقل تعداد سهامداران شرکت سهامی خاص 3 نفر است. همچنین تعداد اعضای هیأت مدیره شرکت نیز نمی‌تواند کمتر از سه نفر باشد
 4. حداقل میزان سرمایه در زمان تاسیس شرکت سهامی خاص 1000000 ریال می باشد. سرمایه شرکت سهامی خاص به تعدادی سهام مساوی تقسیم می‌گردد.
 5. شرکت های سهامی خاص حتماً باید بازرس داشته باشند. انتخاب حداقل یک بازرس اصلی و یک بازرس علی‌البدل الزامی است.
 6. بازرسان شرکت سهامی خاص باید از بین افرادی انتخاب شوند که هیچگونه رابطه نسبی یا سببی با اعضای هیأت مدیره شرکت سهامی خاص نداشته باشند.
 7. رکن اصلی تصمی‌گیری در شرکت سهامی خاص، مجمع عمومی شرکت سهامی خاص می‌باشد. مجمع عمومی، ازاجتماع سهامداران شرکت سهامی خاص و مجموع اشخاصی است که شخصیت حقوقی شرکت را بوجود آورده اند. مجمع عمومی بالاترین مرکز قدرت شرکت و تعیین کننده مقررات آن می باشد.
 8. جلسات مجمع عمومی شرکت سهامی خاص بوسیله یک رئیس، دو ناظر و یک منشی اداره می شود.
 9. رئیس و ناظران جلسه مجمع عمومی شرکت سهامی خاص حتماً باید از بین سهامداران انتخاب شوند. اما منشی جلسه مجمع عمومی را می‌توان از خارج از سهامداران شرکت انتخاب کرد.
 10. صورتجلسه مجمع عمومی بوسیله منشی مجمع عمومی شرکت سهامی خاص تهیه می‌شود و با امضاء تمام اعضاء هیات رئیسه مجمع رسمیت می‌یابد.
 11. مدیر عامل شرکت سهامی خاص در جلسه مجمع عمومی شرکت سهامی خاص انتخاب می‌شود. هرچند مدیرعامل در شرکت سهامی خاص برای دوره‌های حداکثر دو ساله انتخاب می‌شود؛ اما انتخاب مجدد شخص قبلی به سمت مدیر عاملی بلامانع است.
 12. تمامی شرکتهای سهامی خاص، شرکت تجارتی محسوب می شوند حتی اگر موضوع عملیات آن امور بازرگانی نباشد.
 13. وظایف مجمع عمومی موسس شرکت سهامی خاص شامل تصویب اساسنامه شرکت، تعیین اولین مدیران و بازرسان و کلیه امور مربوط به تاسیس شرکت سهامی خاص است.
 14. وظایف مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامی خاص انجام اموری مانند انحلال شرکت و هر نوع تغییر در اساسنامه شرکت است.
 15. مجمع عمومی عادی شرکت سهامی خاص وظیفه انجام امور معمول و متداول شرکت را بعهده دارد
 16. مجمع عمومی زمانی به حد نصاب می رسد که دارندگان بیشتر از 50٪ سهام شرکت در مجمع حضور داشته باشند. اما اگر مجمع عمومی به حدنصاب نرسید در نوبت بعدی مجمع عمومی فوق‌العاده را می‌توان با یک سوم صاحبان سهام و مجمع عمومی عادی را با هرتعداد از صاحبان سهام تشکیل داد.0
0
0
s2sdefault

ثبت شرکت بطور خلاصه:

۱)کارشناس ثبت شرکت، به محل شما مراجعه و ضمن شنیدن نیازهای شما، قرارداد را تنظیم می‌کند.
۲) ما کارهای اولیه ثبت شرکت رو شروع می‌کنیم.
۳) همزمان شما هم مدارک لازم رو تهیه می‌کنید.
همین! حدود ۵ روز کاری بعد از تحویل مدارک، شرکت شما ثبت شده.
**اگه تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه ندارید، میشه کارها رو به صورت تلفنی هم انجام داد.
راههای ثبت درخواست ثبت شرکت را در همین صفحه ببینید.

 

راه‌های درخواست ثبت شرکت و مشاوره اسم شرکت

تکمیل فرم مشاوره ثبت شرکت در سایت 
تکمیل فرم مشاوره تعیین نام شرکت در سایت
ثبت درخواست مشاوره انتخاب نام و ثبت شرکت در ربات تلگرام ثبت شرکت
ارسال عبارت «ثبت شرکت» از طریق پیامک به شماره پیامک زیر تا مشاوران ثبت شرکت با شما تماس بگیرند.
ارسال عبارت «مشاوره اسم» از طریق پیامک به شماره پیامک زیرتا کارشناس تأیین نام با شما تماس بگیرند.
شماره پیامک SMSNumber

اسم شرکت بطور خلاصه:

۱)شما آنچه را که برای اسم در نظر دارید به ما می‌گویید.
۲)طراحی اسامی یک روز کاری زمان می‌برد.
۳)هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت 76 هزارتومان است.
۴) ما بر اساس خواسته های شما و قوانین اداره ثبت شرکتها، فهرستی تقدیم می‌کنیم که شامل تعدادی کلید واژه متناسب با درخواست شما و حدود 8-10 اسم ترکیبی سه یا چهار کلمه ای است.

راههای ثبت درخواست مشاوره اسم شرکت را در همین صفحه ببینید.

اسم مناسب برای شرکت تجاری

اهمیت اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت از مهمترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از سخت ترین مراحل تأسیس شرکت است. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛
سعی گروه مشاورین ثبت شرکت تیزهوش این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت، نام شرکت را به گونه ای انتخاب کند که برازنده شرکت شما باشد.

ربات تلگرام ثبت شرکت

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می‌توانید در کانال تلگرام ثبت شرکت تیزهوش نیز ببینید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اسم شرکت یا راهنمایی ثبت شرکت از طریق ربات تلگرام ثبت شرکت تیزهوش اقدام کنید.

چرا ثبت شرکت تیزهوش

چرا ثبت شرکت تیزهوش

برنامه کارشناسان ثبت شرکت تیزهوش به شکلی تنظیم شده است که هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازهای فوری شما در زمینه انتخاب اسم شرکت یا خدمات ثبت شرکت باشیم. همچنین با ارائه کلیه خدمات مشاوره انتخاب اسم شرکت و انجام خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین، سعی کردیم زمان را برای شما خریداری کنیم تا بتوانید انتخاب نام و ثبت شرکت را در اسرع وقت به نتیجه برسانید. سعی ما بر این بوده است تا با دقت و شفافیت در کار، انجام روال های اداری مربوط به ثبت شرکت را تسریع ببخشیم 

فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل نمایید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

contract

مشاوره انتخاب اسم شرکت

اگر مدتی است برای انتخاب اسم شرکت مناسب خود سردرگم شده اید؛ یا اگر اداره ثبت شرکتها، بارها اسم شرکت پیشنهادی شما را مردود اعلام کرده است. می توانید روی کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش حساب کنید. مشاورین انتخاب اسم تیزهوش ضمن آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و تسلط بر منابع ایرانی و قواعد واژه گزینی می توانند شما را در رسیدن به اسم مناسب کمک کنند. با استفاده از سرویس مشاوره اسم شرکت تیزهوش، مطمئن باشید اسم شرکت شما تأیید خواهد شد.    

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت

تاسیس شرکت کاری راحت و کم دردسر است به شرطی که آن را به یک شخص کاردان بسپارید. هرگونه اشتباه یا بی تجربگی در پیشنهاد نام مناسب، تنظیم دقیق اساسنامه و صورتجلسات، تهیه و ارسال مدارک می تواند فرآیند آغاز بکار شرکت شما را به تعویق بیاندازد. پس بهتر است انرژی خود را برای رونق شرکت خود بکار برید و انجام امور ثبت را به مشاوران ثبت تیزهوش بسپارید. سپردن کار به متخصص، راه موفقیت را کوتاه می‌کند

قوانین ثبت شرکت را ببینید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

شرکتهایی که از خدمات ما بهره برده اند

شرکت سنا پژوه دانش

شرکت مهندسی بازرگانی ثنا پژوه دانش در سال 1382 و با کمک مشاورین ثبت تیزهوش تأسیس شد. متقاضیان تأسیس این شرکت، تمایل داشتند که کلمه «ثنا» در اسم شرکت وجود داشته باشد و همچنین نام شرکت بیان گر یک شرکت دانش بنیان و مقتدر در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات باشد و در عین حال اسم شرکت محدود کننده گسترش حوزه ی فعالیت شرکت ثبت شده در سایر زمینه ها نباشد.