1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.74 (19 رای)

اگر بخواهیم خیلی ساده بگوییم
برای ثبت شرکت لازم است دونفر یا بیشتر باشند که بخواهند باهم شراکت داشته باشند. ( یعنی کاری را در قالب شرکتی انجام دهند )
این شرکا یا سهامداران لازم است سرمایه ای هم داشته باشند تا در شراکت از آن استفاده کنند و یا از مزایای آن منتفع شوند.
کل قضیه تأسیس شرکت همین دو نکته بالا ست ولی اگر بخواهید درباره ثبت شرکت دقیق تر بدانید لازم است تا انتهای این مقاله را کامل بخونید.
هیچ شرکتی از ابتدا بزرگ نبوده است و شرکت شما نیز از این قاعده مستثنا نیست. اگر می خواهید اقدام به ثبت شرکت کنید لازم است به تمام جزئیات قانونی ثبت شرکت توجه کنید. برخی از موارد ظاهراً جزئی که باعث ایجاد مشکلاتی در ادامه کار شرکت شده اند عبارت است از عدم دقت کافی در تخصیص سهام به هرکدام از شرکاء هنگام ثبت شرکت. نوع سمت و حوزه اختیارات تعیین شده برای اعضای شرکت، حق امضاء مدیرعامل یا اعضای هیأت مدیره و ....

بهتر است همان ابتدای ثبت شرکت حتی یکی سهم ناچیز را هم به حساب بیاوریم چون در آینده همین یک سهم کوچک نیز در تصمیمات شرکت دخیل خواهد بود. پس بهتر است همین ابتدای کار بدون رودربایستی توافقات خود را با شرکاء و موسسان شرکت شفاف و دقیق بیان کنیم. چون بعد از ثبت شرکت هیچیک از شرکاء نمی توانند بدون رضایت شریک دیگر سهام وی را گرفته و یا کم و یا زیاد نماید حتی اگر نسبت سهام ۹۹% به ۱% باشد.
هرگونه تغییر و تحول در شرکت باید با رضایت کامل همه ی شرکاء و یا اکثریت عددی سهامداران شرکت صورت گیرد. مگر اینکه در اساسنامه صریحاً راهکاری برای آن ذکر شده باشد. به همین دلیل هم بهتر است سعی کنیم در هنگام ثبت و یا تشکیل شرکت حتما در انتخاب شرکاء کمال دقت را نماییم.

نکته دیگری که در هنگام تأسیس شرکت لازم است به آن دقت کنید، شرح کامل و دقیق حوزه ی فعالیت و روال کاری شرکت در اساسنامه است. اساسنامه شرکت، سندی حقوقی است و در موارد مهمی به آن استناد خواهد شد. لازم است اساسنامه شرکت حتماً توسط شخصی تنظیم شود که با قواعد حقوقی آشنایی کامل داشته باشد تا بعدها اختلالی در فعالیت شرکت پیش نیاید. در بسیاری از موارد عدم آشنایی متقاضیان به قواعد حقوقی ثبت شرکت باعث می‌شود که روال تأیید مدارک و اسناد قانونی ثبت شرکت بسیار به درازا بیانجامد و بارها و بارها اساسنامه‌ها و صورتجلسه‌های شرکت آنها مردود اعلام شود، لذا بهتر است برای تأسیس شرکت از تجربیات مشاوران کارآزموده استفاده کرد تا بتوان هرچه سریعتر فرایند ثبت شرکت را به اتمام رسانده وفعایت تجاری شرکت را آغاز کرد.

نکته‌ی دیگر اینکه هنگام ثبت شرکت توجه داشته باشید که تأسیس شرکت برای موسسان شرکت بار مالی به دنبال خواهد داشت لذا حتماً برنامه ریزی مدونی برای شرکت خود داشته باشید. بهتر است تا مصمم به انجام کاری نشده اید برای ثبت شرکت اقدام نکنید. شرکت انواع مختلفی دارد که رایج ترین و ساده ترین نوع آن ثبت شرکت با مسئولیت محدود است. برای تأسیس شرکت با مسئولیت محدود، لازم است دونفر با هم شریک باشند و محدودیت قانونی خاصی برای شراکت وجود ندارد. نه از نظر نسبت و خویشاوندی و نه از نظر سطح و نوع تحصیلات. همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در قانون یکصد هزارتومان پیشبینی شده است. البته این مبلغ هم می تواند نقدی یا غیرنقدی باشد.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود لازم است پس از تعیین اسم شرکت و تأیید آن در اداره ثبت شرکتها ، شرکتنامه و اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود تهیه شود و بعد با تشکیل مجمع عمومی، اساسنامه شرکت در مجمع عمومی شرکت با مسئولیت محدود تصویب شود و نهایتاً مدارک قانونی تهیه شده و همراه با مدارک هویتی موسسان شرکت شامل کارت ملی و شناسنامه و گواهی عدم سؤ پیشینه از طریق پست به اداره ثبت شرکتها ارسال شود. بعد از تطبیق مدارک ارسالی با مدارک بارگزاری شده در سایت توسط کارشناس اداره ثبت شرکتها نماینده متقاضیان ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها مراجعه کرده و ضمن امضای دفاتر ثبت شرکت، اصل مدارک ارسالی و اساسنامه و شرکتنامه را دریافت می‌کند و همین.... ثبت شرکت تمام شد.

0
0
0
s2sdefault

ثبت شرکت بطور خلاصه:

۱)کارشناس ثبت شرکت، به محل شما مراجعه و ضمن شنیدن نیازهای شما، قرارداد را تنظیم می‌کند.
۲) ما کارهای اولیه ثبت شرکت رو شروع می‌کنیم.
۳) همزمان شما هم مدارک لازم رو تهیه می‌کنید.
همین! حدود ۵ روز کاری بعد از تحویل مدارک، شرکت شما ثبت شده.
**اگه تهران نیستید یا به هر دلیلی امکان مراجعه ندارید، میشه کارها رو به صورت تلفنی هم انجام داد.
راههای ثبت درخواست ثبت شرکت را در همین صفحه ببینید.

 

راه‌های درخواست ثبت شرکت و مشاوره اسم شرکت

تکمیل فرم مشاوره ثبت شرکت در سایت 
تکمیل فرم مشاوره تعیین نام شرکت در سایت
ثبت درخواست مشاوره انتخاب نام و ثبت شرکت در ربات تلگرام ثبت شرکت
ارسال عبارت «ثبت شرکت» از طریق پیامک به شماره پیامک زیر تا مشاوران ثبت شرکت با شما تماس بگیرند.
ارسال عبارت «مشاوره اسم» از طریق پیامک به شماره پیامک زیرتا کارشناس تأیین نام با شما تماس بگیرند.
شماره پیامک SMSNumber

اسم شرکت بطور خلاصه:

۱)شما آنچه را که برای اسم در نظر دارید به ما می‌گویید.
۲)طراحی اسامی یک روز کاری زمان می‌برد.
۳)هزینه مشاوره انتخاب اسم شرکت 76 هزارتومان است.
۴) ما بر اساس خواسته های شما و قوانین اداره ثبت شرکتها، فهرستی تقدیم می‌کنیم که شامل تعدادی کلید واژه متناسب با درخواست شما و حدود 8-10 اسم ترکیبی سه یا چهار کلمه ای است.

راههای ثبت درخواست مشاوره اسم شرکت را در همین صفحه ببینید.

اسم مناسب برای شرکت تجاری

اهمیت اسم شرکت

انتخاب اسم شرکت از مهمترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از سخت ترین مراحل تأسیس شرکت است. اسم شرکت اولین نشانه هر شرکت است. شاید بی راه نباشد که بگوییم اسم شرکت همانقدر مهم است که پرچم یا سرود ملی یک کشور اهمیت دارد. از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت کمی سختگیرانه تعیین شده است؛
سعی گروه مشاورین ثبت شرکت تیزهوش این است که با شناختن صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت، نام شرکت را به گونه ای انتخاب کند که برازنده شرکت شما باشد.

ربات تلگرام ثبت شرکت

تمام اطلاعات مورد نیاز خود را می‌توانید در کانال تلگرام ثبت شرکت تیزهوش نیز ببینید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره اسم شرکت یا راهنمایی ثبت شرکت از طریق ربات تلگرام ثبت شرکت تیزهوش اقدام کنید.

چرا ثبت شرکت تیزهوش

چرا ثبت شرکت تیزهوش

برنامه کارشناسان ثبت شرکت تیزهوش به شکلی تنظیم شده است که هفت روز هفته حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی نیازهای فوری شما در زمینه انتخاب اسم شرکت یا خدمات ثبت شرکت باشیم. همچنین با ارائه کلیه خدمات مشاوره انتخاب اسم شرکت و انجام خدمات ثبت شرکت به صورت آنلاین، سعی کردیم زمان را برای شما خریداری کنیم تا بتوانید انتخاب نام و ثبت شرکت را در اسرع وقت به نتیجه برسانید. سعی ما بر این بوده است تا با دقت و شفافیت در کار، انجام روال های اداری مربوط به ثبت شرکت را تسریع ببخشیم 

فرم مشاوره انتخاب اسم شرکت را تکمیل نمایید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

contract

مشاوره انتخاب اسم شرکت

اگر مدتی است برای انتخاب اسم شرکت مناسب خود سردرگم شده اید؛ یا اگر اداره ثبت شرکتها، بارها اسم شرکت پیشنهادی شما را مردود اعلام کرده است. می توانید روی کمک مشاوران انتخاب اسم شرکت تیزهوش حساب کنید. مشاورین انتخاب اسم تیزهوش ضمن آشنایی با قوانین ثبت شرکتها و تسلط بر منابع ایرانی و قواعد واژه گزینی می توانند شما را در رسیدن به اسم مناسب کمک کنند. با استفاده از سرویس مشاوره اسم شرکت تیزهوش، مطمئن باشید اسم شرکت شما تأیید خواهد شد.    

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت

تاسیس شرکت کاری راحت و کم دردسر است به شرطی که آن را به یک شخص کاردان بسپارید. هرگونه اشتباه یا بی تجربگی در پیشنهاد نام مناسب، تنظیم دقیق اساسنامه و صورتجلسات، تهیه و ارسال مدارک می تواند فرآیند آغاز بکار شرکت شما را به تعویق بیاندازد. پس بهتر است انرژی خود را برای رونق شرکت خود بکار برید و انجام امور ثبت را به مشاوران ثبت تیزهوش بسپارید. سپردن کار به متخصص، راه موفقیت را کوتاه می‌کند

قوانین ثبت شرکت را ببینید

قرارداد ثبت شرکت را تکمیل کنید

شرکتهایی که از خدمات ما بهره برده اند

شرکت سنا پژوه دانش

شرکت مهندسی بازرگانی ثنا پژوه دانش در سال 1382 و با کمک مشاورین ثبت تیزهوش تأسیس شد. متقاضیان تأسیس این شرکت، تمایل داشتند که کلمه «ثنا» در اسم شرکت وجود داشته باشد و همچنین نام شرکت بیان گر یک شرکت دانش بنیان و مقتدر در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات باشد و در عین حال اسم شرکت محدود کننده گسترش حوزه ی فعالیت شرکت ثبت شده در سایر زمینه ها نباشد.